10.05.2017 22:00: S.b.u. чиновники, а потім журналіст Павло Шеремета до його вбивства
10.05.2017
Эхо Киева (16408 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

10.05.2017 22:00: S.b.u. чиновники, а потім журналіст Павло Шеремета до його вбивства

співробітників служби безпеки України, а потім журналіст Павло Шеремета до його вбивства. Про це сказано в документального фільму «Атентат Павло», опублікованій центром вивчення корупції і організованої злочинності.

фільм, присвячений останній день перед трагічна смерть журналіста. Автори, зверніть увагу, що занадто багато фактів правоохоронці мовчати. Таким чином, вивчивши письмовій формі з камер спостереження навколо Шеремет будинку в центрі Києва, спеціалісти з'ясували, що за день до вбивства журналіста біля його будинку було принаймні один співробітник СБУ Ігор Володимирович Устименко. Його особистості зміг встановити через кількість машин у кадрі. Володимирович Устименко, сам заявив журналістам, що автомобіль був призначений для "приватних послуг для неповнолітніх. Шеремет, колеги повідомили, що за ними, включаючи Пола, були snooping тому що ті статті, які ще не були опубліковані. Вони дізналися від матеріалів, що передав редакційної джерел. На спостереження Павло Шеремета розповів його дружина, головний редактор «Українська правда» Олена Притула. За її словами напередодні вбивства для їх всюди в місті після червоний автомобіль Daewoo.

Бі-Бі-помер 20 липня минулого року в центрі Києва. В машині він їхав Розрізана саморобні вибухові пристрої. Базова версія вважається вбивство через професійної діяльності. Голова Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков раніше заявив, що злочин може бути втягнута у російських спецслужб.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

Эхо Киева

Эхо Киева