12.12.2016 12:04: Україна не збирається скасовувати «чорні списки» російських діячів культури на час «Євробачення-2017»
12.12.2016
Оставить сообщение
Поделиться

12.12.2016 12:04: Україна не збирається скасовувати «чорні списки» російських діячів культури на час «Євробачення-2017»

У Києві назвали умови, при яких це стане можливим.

Дія списку нев'їзних артистів не буде припинено на час проведення міжнародного пісенного конкурсу. Про це заявив український віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко. За його словами, «з Росії запустили чергову« качку », при чому не через російські, а європейські ЗМІ з сумнівною репутацією, що, мовляв, на час« Євробачення »будуть скасовані, так звані,« чорні списки »і сюди (т. е. на Україну) хлине вся ця (як він висловився) російська попса, яка буде тут співати і розповідати нам, що мовляв ніякої України немає, а Крим споконвічна Росія — це пряма неправда », — сказав Кириленко в ефірі« Українського радіо ». Він підкреслив, що діячам культури дозволять в'їзд в країну, тільки якщо вони визнають територіальну цілісність України і «агресію Росії».

Нагадаю, минулого тижня в Службі безпеки України також спростували повідомлення про те, що російським артистам, внесеним в «чорні списки», можуть дозволити в'їзд в країну на час проведення «Євробачення». Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що організатори музичного конкурсу звернулися до Києва з таким закликом.

На даний момент український список нев'їзних діячів культури налічує приблизно півтори сотні імен, серед яких, Михайло Боярський, Олег Газманов, Йосип Кобзон, Михайло Пореченков і Жерар Депардьє.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

glavred

glavred