12.12.2016 19:03: Вуз, очолюваний дружиною Бориса Гризлова, запідозрили в торгівлі дипломами
12.12.2016
Оставить сообщение
Поделиться

12.12.2016 19:03: Вуз, очолюваний дружиною Бориса Гризлова, запідозрили в торгівлі дипломами

Вуз, яким керує дружина колишнього глави МВС і спікера Держдуми Бориса Гризлова, торгує своїми дипломами. У всякому разі такий висновок можна зробити з публікації Фонтанкі.ру.

Колишні поліцейські за 400 тисяч рублів купили диплом Національного відкритого інституту Росії. Діючі правоохоронці зняли відео, і затримали своїх недавніх колег. Постало питання про порушення кримінальної справи про торгівлю підробленими дипломами. Але в ході перевірки з'ясувалося, що папери не фальшиві. На них стоїть реальна підпис ректора вузу — Ади Гризлова. Складність для правоохоронців у тому, що її чоловік — Борис Гризлов, був міністром МВС, і спікером Держдуми. А з грудня 2015 року його повноважний представник РФ в тристоронньої Контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України. Ситуацію з порушенням кримінальної справи призупинили. Незрозуміло, чи порушувати його, і за якою статтею, якщо дипломи справжні. У самому інституті «Фонтанці» повідомили, що не розуміють, хто міг стояти за продажем документів.

Національний відкритий інститут займається дистанційним і заочним навчанням. Його заснували в 1991 році. Його проректором є син Бориса Гризлова.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

glavred

glavred