16.01.2017 9:04: Українські інспектори сьогодні почнуть перевірку військових частин в Ростовській області
16.01.2017
glavred (4733 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

16.01.2017 9:04: Українські інспектори сьогодні почнуть перевірку військових частин в Ростовській області

Міноборони дозволило її провести.

Інспектори перевірять прикордонний район в тому числі і з повітря. Територію облетять на вертольоті, розповів представник Міноборони України Олександр Мотузянік. Захід має на меті з'ясувати, чи немає скупчення військовослужбовців і техніки в Ростовській області, на кордоні з Україною. Інспектори перевірять район площею 16 тисяч квадратних кілометрів. Міноборони Росії погодило перевірку, повідомив начальник російського центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков.

Україна проведе інспекцію в рамках Віденського документа про заходи зміцнення довіри і безпеки 2011 року. В ході перевірки інспектори повинні отримувати інформацію від командирів військових формувань, які розкажуть про структуру та завдання підлеглих частин. Перевірка триватиме 3 дні. А в Воронезьку область приїдуть німецькі інспектори. Вони відвідають 252й механізований полк, дислокований в місті Богучар. У свою чергу, інспектори з Сербії перевірять військові об'єкти в Підмосков'ї на території в 3,5 тисячі квадратних кілометрів.

Київ проводив аналогічну інспекцію в Ростовській області близько року тому. Тоді Міноборони України повідомило, що офіцери не виявили військової діяльності. При цьому українським інспекторам не дозволили перевірити з повітря кілька ділянок, в тому числі автомобільну і залізну дороги від Ростова-на-Дону до Таганрога.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

glavred

glavred