200 снарядів в день і вода з калюжі: як виживають люди в звільненому Алеппо
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

200 снарядів в день і вода з калюжі: як виживають люди в звільненому Алеппо

За останню добу бойовики в Сирії відкривали вогонь по звільненим районам і містам більше трьох десятків разів. Велика частина атак припала на звільнений Алеппо. Терористи стріляють по кварталах з реактивних систем і зенітних знарядь.

Російські сапери займаються розмінуванням житлових будинків і соціальних установ. У місто повертаються жителі. У гуманітарних центрах вони можуть отримати все найнеобхідніше, в першу чергу їжу.

«Кожен день на нас падає по 200 снарядів. Там багато людей під завалами, немає води, добре, що недавно пройшов дощ, і ми пили цю воду. Людей вбивають кожен день. За два три людини. Нещодавно загинула ціла сім'я. 7 осіб. Їжі немає. Люди їдять ячмінь — корм для худоби », — розповів один з повернулися з окупованих бойовиками районів сирієць Ібрагім Хдир.

Підірвати всю будівлю терористи не встигли. Ішли спішно. Небезпечні пастки, щодня знімають російські сапери. На сьогоднішній день, розмінування Алеппо зайняті більше 150 солдатів і офіцерів. Вони працюють під прикриттям «броні», оснащеної спеціальною апаратурою, для придушення сигналу до радіокерованих фугасів.

«Надалі планується робота по знову звільненим районам Алеппо з відновлення інфраструктури та критично важливих об'єктів таких як школи і лікарні», — повідомив представник Центру примирення сторін Дмитро Калугін.

Эхо Киева

Эхо Киева