23.03.2017 11:00: В Харківській області з району пожежі на складі боєприпасів для артилерії евакуювали вже понад 20 тисяч осіб
23.03.2017
Оставить сообщение
Поделиться

23.03.2017 11:00: В Харківській області з району пожежі на складі боєприпасів для артилерії евакуювали вже понад 20 тисяч осіб

В українському генштабі повідомляють, що загиблих немає. Головний військовий прокурор країни Анатолій Матіос тим часом не виключив, що причиною вибухів стала диверсія.

На міському сайті Балаклеї — це місто біля військових складів — повідомляється: арсенал підірваний, місцеві жителі залишають район військової частини, взявши лише трохи води і документи. Мобільний зв'язок перевантажений або відсутній. На автозаправках — великі черги, люди спішно залишають будинки. На дорогах — вночі спостерігалися величезні затори, по узбіччях йшли жінки з дітьми, багато хто навіть не встигли одягнутися. Осторонь арсеналу вночі стояло вогняне зарево. Радіус в 50 км від епіцентру вибухів був оголошена надзвичайною зоною — арсенал в Балаклії — найбільший на Україні.

 Держслужба країни з надзвичайних ситуацій повідомила: з району, де тепер детонують снаряди, автобусами вивозять тисячі людей. За останніми даними вивезли і жителів великих сіл в районі НП — навіть офіційні структури визнають — спостерігаються випадки розльоту осколків. За даними військової прокуратури — вибухають танкові і гарматні боєприпаси. Анатолій Матіос у Фейсбуці зазначив, що в арсеналі знаходиться 138 тис. Тонн снарядів, а його загальна площа — майже 370 гектарів. У Харківську область вилетів український прем'єр Володимир Гройсман. Він написав, що буде зроблено все для того, щоб забезпечити безпеку місцевих жителів. Зараз розгорнуто штаб з ліквідації наслідків вибухів, працює важка протипожежна бронетехніка Міноборони і пожежна авіація.

В кінці грудня 2015 року українські військові повідомляли про припинення спроби підпалу арсеналу в Балаклії. Тоді обійшлося без евакуації жителів міста.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

glavred

glavred