2,5 тисячі пляшок «Глоду» зняли з продажу в Алтайському краї
29.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

2,5 тисячі пляшок «Глоду» зняли з продажу в Алтайському краї

Співробітники управління Росспоживнагляду по Алтайському краю зняли з продажу 2,5 тисячі пляшок «Глоду» після того, як було прийнято рішення призупинити торгівлю спиртовмісної нехарчової продукцією. Про це пишуть РИА Новости з посиланням на заступника начальника відділу нагляду за гігієною праці і комунальної гігієною відомства Олександра Шестопалова.

За його словами, фахівці крайового Росспоживнагляду провели більше двох десятків перевірок . В один з рейдів по магазинам Барнаула експерти виявили кілька фактів торгівлі забороненою продукцією. Їй торгували в двох магазинах у мікрорайоні Новосілікатний. «За результатами рейду складено протоколи, заарештовано 17 зразків продукції. За весь час було вилучено близько 2,5 тисяч «Глоду», — пояснив Шестопалов.

Вилучені зразки будуть відправлені на експертизу, яка виявить, чи є в складі настоянки метанол.

Взагалі, випадків отруєння спиртовмісної нехарчової продукцією в Алтайському краї не виявлено. Як повідомляє Алтайкрайстат, в минулому році в регіоні від отруєння сурогатним алкоголем померли 192 людини.

Нагадаємо, глобальні інспекції на підприємствах, які торгують алкоголем, почастішали в Росії після масового отруєння иркутян косметичним засобом «Глід», містить метиловий спирт. Від сурогату, за останніми даними, постраждали 120 людей. У лікарнях все ще залишаються 11 чоловік. В регіоні введено режим НС, який передбачає заборону на торгівлю спиртовмісних рідинами, не призначеними для вживання в їжу.

Фото: Володимир Смирнов / РІА Новини

Эхо Киева

Эхо Киева