26.04.2017 11:03: у щорічному рейтингу свободи преси, опублікованій Репортерів без кордонів, Росія взяла 148
26.04.2017
Оставить сообщение
Поделиться

26.04.2017 11:03: у щорічному рейтингу свободи преси, опублікованій Репортерів без кордонів, Росія взяла 148

цей список включає 180 держав.

перші чотири місця в рейтингу окупована Північних країнах-Норвегія, Швеція, Фінляндія і Данії. Останній рядок знаходиться Північна Корея.

в порівнянні з минулим роком номінальний на позицію Росії не змінилася, ситуації зі свободою слова в нашій країні, «Репортерів без кордонів» вважаються «складно». Рейтинг підготовлено ряд показників, що відносяться до роботи з журналістами, самоцензури закони, незалежністю преси і так далі. Крім того, взяти до уваги критеріях, як число вбивств журналістів, кількість журналістів затримано, а також кількість переслідування блогерів. Підкреслювалося рейтингу відзначити, що російська ТВ канали переповненому пропаганди; для тих, хто намагається розробити якісну журналістику, або допиту вітчизняної порядку денного, клімат стає все більш репресивним, все більше і більше блогерів ув'язнений за свої пости в соціальних мережах.

враховуючи всі ці позиції Росії, за словами Репортери без кордонів, в умовах свободи слова є нижче такі країни, як Пакистан, Монголії, деякі колишніх радянських республік, включаючи Україну, але попереду, наприклад, Туреччина і Сирії.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

glavred

glavred