30.04.2017 17:03: Україна побудував гребля на кордоні з Криму
30.04.2017
Эхо Киева (16433 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

30.04.2017 17:03: Україна побудував гребля на кордоні з Криму

вона повністю заблокована потік води на півострові в материковій частині України.

Бетонна Гребля була збудована на кордоні Херсонської області та Криму. Як повідомляє української ТСН, побудований тільки через рік, витрати на будівництво понад один мільйон доларів. Представники місцевої адміністрації, пояснив, що новий Платина стало необхідним, щоб відновити водопостачання в сільській місцевості Південного Херсонської області, які три роки тому, після закриття замків вгору за течією від неї були відрізані, поряд з півострова. Тепер вода з водосховища буде зрошення Каховського цих земель.

підкреслює, що гребля має клапан, який може бути відкритий. Таким чином, українська влада запевнили, що коли Криму повернеться в Україну, заповнені водою з іншого 300 кілометрів Північно-Кримського каналу.

в Криму стверджують, що зводять гребля на життя його мешканців не діє. В інтерв'ю «Інтерфакс» Голова Державного комітету з питань управління водними ресурсами півострова ігор Вейль підкреслив, що Крим забезпечує води на 100% і що води достатньо протягом всього курортного сезону.

як зауважив українського видання «новий час» до року 2014 Північно-Кримського каналу надати до 85% від Криму в прісній воді. Однак, після включення півострову до Росії він заблокований.

За матеріалами сайту Эхо Москвы

Эхо Киева

Эхо Киева