Аделіну Сотникову можуть позбавити олімпійського золота — ЗМІ
31.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Аделіну Сотникову можуть позбавити олімпійського золота — ЗМІ

Російську фігуристку Аделіну Сотникову можуть позбавити золотої олімпійської медалі в зв'язку з появою її імені в доповіді Річарда Макларена, про це пише італійська La Gazetta dello Sport.

За інформацією видання, Сотникова увійшла в список з більш ніж тисячі російських спортсменів, яких Макларен підозрює в «маніпуляціях з допінг-пробами».

Раніше повідомлялося, що в даному доповіді також з'явилися імена фігуристок Тетяна Волосожар і Ксенія Столбова . За інформацією видання, італійські репортери мають повним списком імен російських спортсменів, яких Макларен порахував підозрілими.

Глава комісії Всесвітнього антидопінгового агентства Річард Макларен опублікував другу частину своєї доповіді про зловживання допінгом яким нібито займалися російські спортсмени, в листопаді цього року.

За підсумками публікації першої частини доповіді, нагадаємо, значна частина олімпійської збірної Росії не змогла потрапити на Ігри в Ріо, не дивлячись на те, що Макларен так і не зміг навести ніяких доказів порушень, оперуючи тільки непрямими даними, думками і домислами.

Фото: Павло Лісіцин / РІА Новини

Эхо Киева

Эхо Киева