Барак Обама дав президентську раду Дональда Трампа
15.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Барак Обама дав президентську раду Дональда Трампа

Президент США Барак Обама заявив, що обраному американському лідеру Дональду Трампу потрібно попрацювати над своїм темпераментом . Про це нинішній глава Білого дому повідомив на прес-конференції, яка відбулася за підсумками виборів в країні.

На думку Обами, в темпераменті його послідовника « є деякі особливості, що не послужать йому гарну службу, поки він їх не визнає і не поміняє їх. Людям потрібен певний час, щоб звикнути до нової дійсності », — уклав діючий американський лідер.

Також Обама попросив американців судити обраного президента Дональда Трампа тільки за рішеннями, які він прийме на посаді глави держави. Обама висловив надію на те, що зіткнення з реальністю, а також необхідність приймати важливі рішення в якості керівника держави, змусять наступного президента діяти обережно.

Брифінг пройшов за кілька годин до початку останнього міжнародного турне чинного глави, під час якого він відвідає Європу і Азію. Президент Обама гарантував, що його послідовник збереже союзницькі відносини США і статус Сполучених Штатів як «незамінною держави».

Нагадаємо, президентські вибори відбулися в Америці 8 листопада. Дональд Трамп випередив свою суперницю Хілларі Клінтон, набравши 290 голосів вибірників при необхідних 270.

Фото: PLANET PHOTOS / globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева