Бурбак: Скільки ще голова Сокирянської РДА буде лишатися на своїй посаді?
03.08.2018
Эхо Киева (10655 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Бурбак: Скільки ще голова Сокирянської РДА буде лишатися на своїй посаді?

Численні факти саботажу реформи децентралізації, зволікання при нарахуванні субсидій населенню в опалювальний сезон, відкритий конфлікт з новоствореними ОТГ та підтанцьовування на других ролях у численних виставах місцевих «козачат».

Ніби вже було б досить для звільнення та призначення перевірки вказаних фактів. Та чимось припав він до серця Голові Чернівецької ОДА Олександру Фищуку. Але цей шедевральний лист має стати його лебединою піснею. Голова РДА Петро Бескупський звертається листом (Карл, офіційним листом !!!) до Голови Чернівецької ОДА, щоб при визначенні підрядників по ремонтам за кошти державного бюджету надали перевагу одному виконавцю, який (цитую): «здатний оперативно вирішувати питання...».

Ну всім відомо, що в Сокирянській райраді та адміністрації тугувато зі знанням останніх змін до чинного законодавства та впровадженням реформ в Україні. Про методологію створення ОТГ тут не чули як і про обов’язковість застосування процедури відкритих торгів за системою Prozorro.

А проведення публічних відкритих конкурсів? Бескупський вже все вирішив. Кому такий Бескупський потрібен на Сокирянщині. Громаді ні! А Вам, Олександре Георгійовичу?

Эхо Киева

Эхо Киева