Це інформаційна кампанія — Захарова про підтримку депутатами Ради вбивці посла РФ
20.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Це інформаційна кампанія — Захарова про підтримку депутатами Ради вбивці посла РФ

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що підтримка вбивці російського посла в Анкарі Андрія Карлова «низкою країн» є інформаційною кампанією. Вона додала, що не збирається коментувати подібні заяви.

«Мене просять прокоментувати заяви офіційних осіб, громадських діячів, які розгорнули в ряді країн інформаційну кампанію з висловленням підтримки вбивці російського посла. Я не буду це коментувати. Біснуваті не моя єпархія », — написала Захарова на своїй сторінці в Facebook .

Вона додала, що в МЗС РФ прийшли тисячі листів зі словами співчуття і підтримки, а також «гарячого засудження» теракту. Вона подякувала всім небайдужих за співчуття.

Раніше депутат Верховної ради України Володимир Парасюк заявив, що вбивця Андрія Карлова — «герой», а глава МЗС України, скориставшись інфоприводи, знову виступив зі звинуваченнями на адресу Росії в агресії в Сирії і на Україні.

Посол РФ в Анкарі був убитий 19 грудня під час публічного виступу на виставці в Туреччині . У будівлю, де виступав дипломат, увірвався озброєний чоловік і застрелив його. Даний злочин було кваліфіковано як теракт Росією, Туреччиною та провідними міжнародними організаціями, в тому числі Радбезом ООН.

Фото: Depo Photos / ZUMAPRESS

Эхо Киева

Эхо Киева