Чеський олігарх Бакала — як основна загроза України
16.04.2018
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Чеський олігарх Бакала — як основна загроза України

З усіх небезпек, котрі стоять перед Україною – війна на Донбасі, анексія Криму, внутрішня та зовнішня дестабілізація, — зовнішня загроза, котру створює РФ щодо України, розглядається як найбільш важлива. Але в сучасних умовах треба приділити увагу не тільки російському агресору, а й нашим західним сусідам, з котрими в останній час загострюється міждержавні відносини, і така ситуація може призвести до втрати державної незалежності у всій країні.

Ми вирішили більш детально розібратися в цих питаннях. Неофіційно Росія давно веде роботу з угорцями по підтримці сепаратистських рухів в Західній Україні. Але те, що нам вдалося дізнатися під час розслідування, просто вражає.

Вітер віє від представників злочинного угрупування Семена Могилевича, в котру входять як українські олігархи Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін, Валерій Хорошковський, так і європейські олігархи, на кшталт чеського Зденека Бакала, котрі діють за підтримки Джорджа Сороса, але лобіюють лише власні інтереси та заробляють величезні капітали, використовуючи Сороса.

Зденек Бакала – чеський опозиційний олігарх, котрий знаходиться в дружніх стосунках з відомим філантропом сучасності Джорджем Соросом, входить до транснаціональної кооперації Семена Могилевича та має бізнес в енергетичній сфері, а саме вугільні шахти та газопостачання в Чехії, Угорщині, Польщі. Укріплюються близькі стосунки та спільні бізнес-інтереси з опальним олігархом Дмитром Фірташем, активи котрого в Україні послаблюються через конфлікт з Президентом України Петром Порошенко. Наразі Дмитро Фірташ почав посилювати свої позиції на міжнародному напрямку. Зокрема, постачання російського газу до України він проводить з трьох європейських напрямків, а саме: Угорщина, Чехія, Польща.

Давно не секрет, що Закарпатська русинка Тетяна Поп, котра знаходиться в близьких стосунках з керівником російського Газпрому Олексієм Міллером, лобіювала інтереси Фірташу. Натомість Фірташ та його чеський товариш Зденек Бакала пообіцяли, окрім грошей, просування і підтримку її «Русинського проекту». Саме тому поява Тетяни в оточенні чеського президента Мілоша Земана та прем’єр-міністра Андрія Бабіша не випадкова.

Як виявилося, «ветеранам афер» всього-на-всього потрібно було скористатися Поп як провокацією для звинувачення Мілоша Земана в підтримці кремлівського проекту «Русини». Чим в даний час і займається Зденек Бакала на своїх опозиційних до влади Чехії ЗМІ для подальшої дестабілізації в країні та підготовці фундаменту держаного заколоту. Оскільки влада Чехії викрила плани Зденека та відмовилася від співпраці з постачання газу до України.

Як факт конкурентної боротьби Бакали задля просування своїх бізнес-інтересів, бачимо загострення стосунків як в самій Чехії, так і в Угорщині, де перемога прем’єр-міністра Віктора Орбана, котрий також відмовив Зденеку у лобіюванні та просуванні його інтересу з постачання газу до України, бачимо спробу фонду Зденека Бакали розхитати ситуацію та здійснити державний заколот у відношенні до Віктора Орбана, заручившись підтримкою Джорджа Сороса.

Саме тому сьогодні ми спостерігаємо агонію соросовських грантоїдів по відношенню до чеських та угорських можновладців, котру влаштовує сам же Зденек Бакала.

Бакала нам вже відомий по Україні не тільки як співвласник компанії «Ferrexpo», основним активом котрої є Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, який належав раніше Костянтину Жеваго поряд з третім акціонером Ігорем Коломойським, але й підтримкою його фонду «Bakala Foundation» угорських, польських та чеських нацменшин на території України та розкачування питання мовної дискримінації української влади серед нацменшин, для подальших перемовин з владою української держави та вирішення з ними власних інтересів Зденека та його товаришів.

Позиції Зденека Бакали за підтримки Джорджа Сороса, як в Чехії так і Угорщині, опозиційні. Під виглядом формування суспільної думки він вирішує особисті інтереси.

Революційні настрої в Угорщині не є виключенням: вони проходять за підтримки все ж того фонду Бакали на гранти Сороса, оскільки діючий прем’єр-міністр Віктор Орбан відмовив у просуванні газових інтересів Бакалі та заборинив в країні ЗМІ, котрі належать Зденеку та підконтрольні фондам Джорджа Сороса. Інтерес Бакали в Угорщині будувався у впливі на газотранспортну систему країни та експорт газу до України, котрий так хоче осідлати його давній колега Дмитро Фірташ.

На даний час від джерела, наближеного до кримінального середовища Семена Могілевича, нам стало відомо, що Зденек Бакала проплачував дестабілізаційну обстановку на Західній Україні з метою посварити Україну з західними сусідами, а потім запропонувати вирішення даного питання Петру Порошенку.

Оскільки у лютому 2018 року, перебуваючи з візитом у Києві, Зденек Бакала зустрічався з представником Президента України Ігорем Кононенком і пропонував йому свої послуги з налагодження відносин між Угорщиною, Чехією, Польщею та Україною, натомість вимагаючи дати можливість його компаніям постачати газ для НАК «Нафтогаз України», ставши посередником між російським «Газпромом» і «Нафтогазом України».
Отримавши відмову, Бакала разом з товаришами Фірташем і Ко за підтримки Джорджа Сороса почали розроблювати нову стратегію стосовно Міхаїла Саакашвілі для подальшої дестабілізації в Україні, закладаючи фундамент для нового «Газового майдану» Дмитра Фірташа та його Ко.

Від цього ж джерела нам також відомо, що Петро Олексійович Порошенко через своїх довірених осіб в обличчі Бориса Ложкіна провів ряд перемовин з Тетяною Поп, пообіцяв їй визнання "русинського народу, надавши їм культурну та мовну автономію в складі України» за підтримку Тетяною питань з російським «Газпромом», минаючи посередників в обличчі Бакали та Фірташа.

Сама ж Тетяна Поп відмовилась прокоментувати нашому кореспонденту дану інформацію, але нам достовірно відомо, що вона прийняла пропозиції Бориса Ложкіна, оскільки її профіль відразу ж зник з сайту «Миротворець», де вона була представлена як «сепаратистка та агент Кремля». Тому найближчим часом ми, напевне, будемо споглядати на Тетяну в рідній та такій «коханій» Україні.

Нам також відомо, що Зденек Бакала розпродає свою нерухомість в Чехії та вже купив новий будинок в Швейцарії по сусідству з «українським кавоманом» Ігорем Коломойським, котрий в останній час також підтримував рух Саакашвілі. Тому не треба перебільшувати загрозу «руки Москви» там де вона хотіла б дістати, але, як бачимо, не по силам.

Цікаво, чи відомо самому Джорджу Соросу, куди йдуть його гранти та під яким соусом їх використовує Зденек Бакала?

Сепаратизм – це довічна загроза для будь-якої держави – цю проблему мають без винятку всі європейські країни. Завжди існують отакі Бакали, Фірташи та Ко, які вважають, що «ми різні народи» і що «окремо буде краще». Завжди існують потужні геополітичні гравці на кшталт наших героїв, які готові використати такі бажання у своїх інтересах. Це – нормально. Як шторм стає кращою перевіркою для придатності корабля і його екіпажу, так і загроза сепаратизму — це кращий тест для нації на право для існування. Або – розколеться, або – нації вистачить політичної виваженості і мудрості від таких ось Зденеків, котрі несуть по життю принцип: «Divide et impera» — «Поділяй та володарюй».

Эхо Киева

Эхо Киева