До Камчатці підійшов потужний циклон
16.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

До Камчатці підійшов потужний циклон

Біля берегів Камчатки оголошено штормове попередження, до півострова підійшов потужний циклон, закриті школи і аеропорти. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на прес-службу мерії Петропавловська-Камчатського.

Повідомляється, що вранці і вдень 16 листопада в південних районах регіону очікується заметіль, сильний сніг та поривчастий вітер, що досягає штормової сили. Міська адміністрація звернулася до роботодавців з проханням змінити графік роботи для своїх співробітників, а при погіршенні погоди навіть видати їм відгул.

«Керівників підприємств і установ просять звернути увагу на несприятливі погодні умови і, по можливості, перенести робочий день співробітників на післяобідній час. При погіршенні погодних умов працівникам, зокрема жінкам, краще дати відгул », — йдеться в повідомленні.

В зв'язку з погодними умовами рятувальники МНС патрулюють автомобільні дороги для надання допомоги автомобілістам, розгорнуті мобільні пункти обігріву, оперативні служби регіону приведені в повну готовність.

Фото: Alexandr Arkhipov Russian Look / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева