Долар впаде до 55 рублів в найближчі місяці
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Долар впаде до 55 рублів в найближчі місяці

На тлі поліпшення геополітичного фону, а також збільшуються цін на нафту, рубль буде зміцнюватись. Про це заявили в ВТБ24.

За словами аналітиків, уже до кінця року долар буде коштувати 60 рублів, а в першому кварталі 2017 року впаде до 55 рублів. Для рубля в даний час зовнішній фон є сприятливим з довгострокової точки зору — ціна на нафту зростає, а геополітична ситуація стабілізується.

В перші три місяці, відзначають аналітики, ціни на нафту можуть вирости до 63-65 доларів за барель марки Brent. Цьому посприяє укладена в грудні у Відні угода нафтовидобувних країн щодо зниження видобутку.

«Короткостроково нафту явно перекуплена і може провалитися нижче 55, цей момент потрібно буде використовувати для втечі з валюти в рублі», — зазначив аналітик ВТБ24 Олексій Міхєєв.

Як попереджає начальник аналітичного управління банку «Зеніт» Володимир Евстифеев, Центробанк може перешкодити зростанню рубля, оскільки 60 рублів за долар є критичною оцінкою. Після неї ЦБ може вийти на ринок з покупкою валюти для поповнення резервів.

Фото: Олександр Дем'янчук / РІА Новини

Эхо Киева

Эхо Киева