Гірська підготовка в російській армії вийшла на новий рівень — Панков
20.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Гірська підготовка в російській армії вийшла на новий рівень — Панков

Центр гірської підготовки і виживання, сформований в селищі Терскол, вивів гірську підготовку в 2016 році на якісно новий рівень в російській армії, заявив статс-секретар — заступник міністра оборони Микола Панков.

н також зазначив, що в командуваннях військових округів, ВДВ і силах спеціальних операцій введені посади фахівців гірської підготовки.

Крім того, у Військовому інституті фізичної культури була сформована кафедра гірської підготовки. Також було вдосконалено порядок перевірки та оцінки підрозділів, які залучаються для виконання завдань в гірській місцевості.

Протягом року в гірських центру було проведено 39 зборів для більш як 1,5 тисячі військовослужбовців. Всього програму гірської підготовки освоїв 91% військовослужбовців підрозділів.

Заступник міністра нагадав, що Міноборони Протягом 2016 року була провело 12 спортивних заходів з гірської спрямованістю, серед яких чемпіонати ВС по гірському триборства, альпінізму і скелелазіння, а також Всеармійського і міжнародний етапи конкурсу «Ельбруське кільце».

Фото: Міноборони РФ

Эхо Киева

Эхо Киева