Кадиров увічнив заслуги Доктора Лізи і Валерія Халілова
26.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Кадиров увічнив заслуги Доктора Лізи і Валерія Халілова

Рамзан Кадиров вирішив назвати дитячу клінічну лікарню Грозного ім'ям загиблої під час аварії Ту-154 Єлизавети Глінки , а Валерія Халілова, який керував ансамблем пісні і танцю імені Александрова глава Чечні Кадиров посмертно нагородив медаллю «За заслуги перед Чеченської Республікою». Про це він написав у себе в Instagram.

За словами Кадирова, Доктор Ліза «маючи прекрасне медичну освіту, могла б спокійно працювати в якій-небудь лікарні, але Єлизавета Петрівна вибрала важкий шлях підтримки тих, кому немає звідки чекати допомоги». Саме тому, що Єлизавета Петрівна присвятила своє життя порятунку дітей, Кадиров прийняв рішення назвати її ім'ям республіканську дитячу клінічну лікарню в столиці Чечні.

Важкою втратою для Росії назвав Кадиров і загибель артистів ансамблю пісні і танцю імені Александрова. «Артисти надихали солдатів і матросів нашої Батьківщини на ратні подвиги», повідомив Кадиров, саме тому він вирішив посмертно нагородити його музичного керівника медаллю «За заслуги перед Чеченської Республікою.

Кадиров висловив впевненість, що імена «цих великих людей назавжди будуть вписані в історію Росії».

Нагадаємо, Ту-154 летів в сирійську Латакію, зник з екранів радарів напередодні 25 грудня. Це сталося відразу після вильоту лайнера з аеропорту Сочі, де знаходився на дозаправку. На борту повітряного судна було 92 людини, з яких вісім — члени екіпажу. А решта — артисти ансамблю пісні і танцю імені Александрова, глава фонду «Справедлива допомога» Єлизавета Глінка, а також три знімальні групи російських телеканалів.

Операція в районі авіакатастрофи не припиняється і вночі. Згідно з останніми відомостями, з води підняли тіла 11 жертв катастрофи літака. Слідчі розглядають кілька версій трагедії.

Фото: Kremlin Pool / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева