Командування ВСУ кинуло гнити тіла загиблих під Дебальцеве
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Командування ВСУ кинуло гнити тіла загиблих під Дебальцеве

В ході спроб прориву в районі Дебальцево були знищені 40 українських силовиків. Про це повідомляє « Луганскінформцентр » з посиланням на представника народної міліції ЛНР майора Андрія Марочко.

«Нам достеменно відомо про 40 загиблих і понад 50 поранених українських бійців зі складу 54-ї бригади і 11-го батальйону 59-ї бригади" Київська Русь ". Незалежні українські ЗМІ повідомляють про 100 загиблих », — зазначив майор.

При цьому офіційно Міноборони України заявили тільки про шість загиблих бійців ВСУ і 19 поранених. Марочко припустив, що так Київ приховує справжні втрати підрозділів збройних сил країни.

Представник народної міліції самопроголошеної Луганській народної республіки також додав, що за тілами загиблих ніхто з української армії не звертався.

«Їх втрати ніхто не враховує, на даний момент до нас не було жодного звернення за тілами загиблих. Вони просто не потрібні уряду, за чиї інтереси загинули », — припустив майор.

Марочко відзначив, що українське командування продовжує робити спроби відновлення бойових дій в Донбасі і нарощує бойовий склад, порушуючи Мінські угоди.

Фото: Міністерство оборони України / Facebook

Эхо Киева

Эхо Киева