Косачев назвав санкції США агонією «політичних трупів»
30.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Косачев назвав санкції США агонією «політичних трупів»

Введення Вашингтоном санкцій проти Москви — не більше ніж агонія «політичних трупів». Про це РІА Новини заявив глава міжнародного комітету Ради Федерації Костянтин Косачов. Він підкреслив, що подібна міра з боку йде адміністрації США була безпідставною як з політичної, так і з моральної сторони.

«Що минає адміністрація не має ні підстав, ні політичних, ні моральних прав для таких різких і руйнівних кроків на адресу двосторонніх відносин з Росією. Прошу вибачення за різкість, але інших слів не знаходиться — це агонія навіть не кульгавих качок, а політичних трупів », — підкреслив він.

Аналогічну думку висловив і заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Чепа. За його словами, Обама навмисно намагається створити перешкоди для свого наступника Дональда Трампа.

США ввели санкції проти шести росіян, включаючи главу Генштабу ГРУ . Крім того, обмежувальні заходи торкнулися п'яти відомств і організацій РФ. При цьому 35 дипломатам Росії наказано покинути Штати протягом 72 годин.

Фото: Костянтин Косачев / Facebook

Эхо Киева

Эхо Киева