Москвича побили за «злив» номера неправильно припаркованого BMW
27.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Москвича побили за «злив» номера неправильно припаркованого BMW

Поліція Москви розбирається в обставинах нападу на жителя столиці, який зняв картонку з номера неправильно припаркованого автомобіля BMW. Про це пишуть РИА Новости з посиланням на адвоката потерпілого Ілону Цілюрик.

За її словами, інцидент стався ввечері 22 грудня, в самому центрі Москви. Чоловік, який прямував до себе додому, побачив що стоїть в недозволеному місці на проїжджій частині іномарку. Реєстраційний номер машини був прикритий картонкою.

Небайдужий перехожий нахилився, щоб прибрати захист від машин ГИБДД, але довести розпочате до кінця не встиг. Він отримав сильний удар по потилиці. На Артура Бойка накинулися одразу чотири людини. В результаті людина отримала закритий осколковий перелом носа і пошкодження м'яких тканин обличчя.

Як зазначила зашітнік Бойко, після нападу її клієнт спробував викликати поліцію, але зловмисники забрали у нього телефон і не пустили в кафе.

З моменту ПП пройшло вже чотири дні, обурилася Цілюрик. Але поліція досі не діє. «Або все засекречено, або нічого не робиться», — зробила висновок адвокат. За її словами, зараз йде дослідча перевірка, яка розтягнуться на 30 днів, а також вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, штраф за неправильну парковку в столиці в 2016 році становить 3 тисячі рублів. Подібні порушення фіксують спеціальні автомобілі, обладнані пристроєм «Паркон», яке фотографує номера тих, порушує правила паркування. Часто водії вдаються до хитрощів, щоб уникнути штрафу за парковку в недозволеному місці.

Фото: Komsomolskaya Pravda / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева