МЗС РФ запропонував Україні забрати своїх ув'язнених з Криму
27.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

МЗС РФ запропонував Україні забрати своїх ув'язнених з Криму

Російський МЗС запросив Київ про готовність забрати 17 ув'язнених, які відбувають покарання на території Криму і є громадянам України . Про це розповіла уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, передає РІА Новини.

За її словами, вже зібрано великий масив документів, що дозволяють здійснити передачу.

«МЗС Росії запросив МЗС України про підтвердження їх українського громадянства, а також ми повинні отримати підтвердження, що українська сторона готова прийняти для подальшого відбування покарання цих громадян на території України. Їх зараз 17 осіб », — розповіла Москалькова.

Вона також попросила свою українську колегу Валерію Лутковську скласти повний перелік росіян, які утримуються в місцях позбавлення волі в Україні. Москалькова додала, що вважає свою співпрацю з українським омбудсменом ефективним, незважаючи на політичну напруженість у відносинах двох країн.

«Ми, не вдаючись у політику, вважаємо, що уповноважені з прав людини повинні працювати, як лікарі, без кордонів», — підкреслила вона.

В рамках цієї роботи Москалькова відвідала російських військовослужбовців викрадених в Криму і вивезених до Миколаєва. У свою чергу, Лутковська відвідала українських в'язнів у СІЗО в Сімферополі.

Фото: Pravda Komsomolskaya / Russian Look / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева