На корпоративі Порошенко відбулися «дві шикарні бійки» за годину
28.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

На корпоративі Порошенко відбулися «дві шикарні бійки» за годину

Дві великі бійки сталися на новорічному корпоративі, організатором якого стала фракція Блоку Петра Порошенка. Вечірка пройшла 22 грудня в спортклубі «5 елемент», яким володіє український президент. Про це повідомляє місцеве видання « Вести » з посиланням на депутата Верховної ради, який був присутній на святі.

Виступаючи з промовою, Порошенко сказав: «Ви — найкраща команда, на вас можна покластися. А на тих, що з вилами і косою, можна покласти ». Ймовірно, він натякав на Олега Ляшка, який використав у передвиборній кампанії вила, і Юлію Тимошенко, тільки недавно змінила зачіску.

Після цього президент розповів про стан справ в країні, явно прикрашаючи і примножуючи свої заслуги. За словами джерела, Порошенко «здався навіть самим депутатам БПП відірваним від реальності».

Після цього протягом години сталися «дві шикарні бійки». Причому в одній з них постраждав народний депутат Борислав Розенблат.

За словами співрозмовника видання, одна з бійок була особливо гучною і сталася в курилці. Учасники бійки кидали урни, однак охорона заблокувала вхід. Тому побачити, хто саме б'ється, не можна було.

Фото: Serg Glovny / Xinhua / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева