Нафта може повернутися до ціни в $ 100 за барель
24.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Нафта може повернутися до ціни в $ 100 за барель

В найближчому майбутньому ціни на нафту марки Brent можуть повернутися до позначки в $ 100 за барель, хоча це і мало ймовірно. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Згідно з даними, зібраними агентством, опціони на нафту коштували близько $ 1 млн. Їх вартість збільшиться в кілька разів, якщо ціни на фьючерcи все ж підскочать найближчим часом.

Крім цього, Міжнародне енергетичне агентство вважає, що після того, як ОПЕК, Росія та інші країни-виробники нафти погодилися скоротити поставки нафти, то попит на нафту може обігнати поставки вже в першій половині 2017 року, що викличе різке зростання цін.

На користь оптимістичних прогнозів говорить і те, що нафта марки Brent в п'ятницю в Лондоні виросла на 1,08% до $ 55,05 за барель. Таким чином, ціна на нафту подвоїлася в порівнянні з січневими мінімумами, коли барель коштував $ 27-28.

В Наприкінці листопада у Відні на саміті ОПЕК країни-члени організації погодилися скоротити середньодобовий видобуток нафти на 1,164 млн барелів з 1 січня 2017 року. Зменшать обсяги нафтовидобутку і 11 країн, що не входять в ОПЕК. Вони погодилися скоротити видобуток на 558 тис. Барелів на добу.

Фото: Danita Delimont / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева