NASA оцінило небезпека витоку аміаку на МКС
25.02.2017
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

NASA оцінило небезпека витоку аміаку на МКС

NASA дало оцінку витоку аміаку, вперше зафіксованої кілька років тому на зовнішній стороні американського сегменту Міжнародної космічної станції. Негайного втручання проблема не вимагає і на даний момент не загрожує безпеці екіпажу МКС, повідомляє РІА Новини з посиланням на представника відомства. Там витік назвали незначною.

В п'ятницю, 24 лютого, про витік аміаку повідомили ЗМІ з посиланням на анонімне джерело в російській ракетно-космічній галузі. У NASA пояснили, що ситуація знаходиться на контролі.

«Протягом останніх кількох років інженери ведуть спостереження за витоком, яка незначно перевищує очікувані показники. В останні шість місяців (відзначається) тенденція невеликого підвищення (рівня витоку). В таких умовах система може працювати в штатному режимі кілька років без (необхідності робити) будь-які дії », — розповіла представник відомства.

В NASA пояснили, що «втрачений» аміак використовується, щоб виводити зі станції тепло через генератори. У Х'юстоні при цьому розраховують, що з часом витік аміаку буде скорочуватися.

Фото: nasa.gov

E-mail: news@echo.co.ua (DONATE?)

Эхо Киева

Эхо Киева