NI: США не повинні сприймати Росію як «імперію зла»
19.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

NI: США не повинні сприймати Росію як «імперію зла»

Росія не є «імперією зла», але будь-який її крок на міжнародній арені, безпосередньо стосується інтересів Сполучених Штатів, відзначає в своєму матеріалі американське видання The National Interest.

При цьому автор заявляє, що, звичайно, можна розглядати Москву як головного противника, але насправді співпраця з Росією з міжнародних питань — це хороша можливість для США.

«Росія більше не є" імперією зла ", якій США протистояли протягом десятиліть холодної війни. Проте Москва залишається гравцем, чиї кроки ключовим чином впливають на життєво важливі інтереси Сполучених Штатів по ряду глобальних питань », — пише журналіст видання.

Він нагадує, що РФ — єдина країна, здатна знищити Штати за тридцять хвилин, однак Москва є ключовою силою в боротьбі із загрозою ядерного тероризму і розповсюдженням зброї масового ураження. Тому Вашингтон просто зобов'язаний працювати з Росією.

Особливо позитивним автор вважає, готовність нашої країни ділитися розвідувальними даними, що може вплинути на попередження терактів у всьому світі.

Фото: Міноборони РФ

Эхо Киева

Эхо Киева