Палацовому мосту Санкт-Петербурга виповнилося 100 років
24.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Палацовому мосту Санкт-Петербурга виповнилося 100 років

100 років виповнилося палацовому мосту Санкт-Петербурга. Зображений на мільйонах листівок і альбомів, він завжди привертає увагу тисяч туристів, які приїжджають в місто спеціально, щоб побачити розлучення цього однією з найбільш технічно складних конструкції світу. За його обслуговування і найголовніше розведення відповідають лише 3 людини. Всі системи давно автоматизовані.

«Багато людей приходить дивитися. Це додає своєї романтики. Емоціями цих людей і ми харчуємося. Якщо їм подобається — подобається і нам », — сказав начальник зміни Палацового моста Станіслав Пусташінскій.

При підйомі крил утворюється провал шириною 6 метрів і глибиною в 14. Так що перестрибнути через розвідних Палацовий, ніяк не вийде. Героям зі знаменитих «пригод італійців в Росії» це вдалося лише завдяки диву монтажу — актори бігли по палацових, а стрибали вже через інший міст.

Нещодавно уряд міста обговорював ідею установки на Палацово мосту розкішних веж. Але передумало — обмежилося капітальним ремонтом переправи, замінивши всю «начинку». Тому в свій ювілей Палацовий виглядає майже так само, як і 100 років тому.

Фото: Konstantin Kokoshkin / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева