Патріарх Кирило 10 років тому в Пхеньяні вінчав посла, який загинув в Туреччині
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Патріарх Кирило 10 років тому в Пхеньяні вінчав посла, який загинув в Туреччині

Посол Росії в КНДР Олександр Мацегора опублікував в Facebook фото вінчання убитого в Туреччині російського посла Андрія Карлова з його дружиною Мариною в Пхеньяні і попрощався з колегою і другом.

Дипломат розповів про те, як Карлов влітку приїжджав до нього в гості і розповідав, що встиг полюбити Туреччину, запрошував до себе і обіцяв показати всі турецькі «незвичайні краси».

«Згадували, як зовсім молодими починали роботу в Північній Кореї, як жартували один з одним, як разом росли наші діти, як потім через багато років він став в Пхеньяні послом, а я у нього — радником-посланником», — згадав дипломат.

Мацегора згадав день, коли патріарх Кирило вінчав посла з дружиною в Храмі Святої Живоначальної Трійці, який в Пхеньяні побудував Карлов. А Мацегора тримав над ним вінець.

«Домовлялися, що на пенсії, яка все одно колись трапиться, будемо по черзі приїжджати один до одного на дачу. Ми не будемо приїжджати один до одного на дачу. Тому що його більше немає », — додав Мацегора.

Російського посла в Анкарі Андрія Карлова застрелили ввечері 19 грудня під час його виступу на виставці «Росія очима мандрівників». У нього стріляв 22-річний чоловік, який проник на захід під виглядом охоронця. Посол помер від отриманих травм.

Фото: Посольство Росії в КНДР / Russian Embassy in the DPRK / Facebook

Эхо Киева

Эхо Киева