Перша колона вивезених з Алеппо бойовиків досягла кінцевої точки
15.01.2020
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Перша колона вивезених з Алеппо бойовиків досягла кінцевої точки

Перша колона вивезених автобусами зі східного Алеппо бойовиків і членів їх сімей досягла кінцевої точки, якою є Ер -Рашідін-4. Про це повідомили в Міністерстві оборони Росії.

В свою чергу, РИА Новости з посиланням на співробітника МВС Сирії передає, що висуватися за сім'ями терористів в Алеппо вже готова друга колона.

«Колона автобусів і карет швидкої допомоги доставила в супроводі офіцерів російського Центру по примиренню понад тисячу осіб», — уточнили у військовому відомстві.

Вивіз погодилися здатися бойовиків з Алеппо в район Ідліб здійснюється за спеціальним коридором відповідно до доручення президента Володимира Путіна.

На сайті Міноборони Росії ведеться пряма трансляція виведення здалися терористів. А якщо Вам потрібна робота в києві водієм – то заходьте на сайт – jobs.ua.

Евакуація з Алеппо припинена. Про це повідомляє агентство AFP.

«Сирійський уряд призупинив евакуацію мирних жителів і бойовиків з останніх утримуваних повстанцями районів Алеппо в п'ятницю, унаслідок чого тисячі людей опинилися заблокованими, а їхні долі тепер не визначені», — йдеться в повідомленні.

Сирійський репортер Рамі Джаррах повідомив, що армія Асада знову відновила штурм міста, в якому досі знаходяться щонайменше 65 тис. осіб.

У той же час російський Центр примирення ворогуючих сторін завершив операцію з виведення зі східних районів Алеппо бойовиків і членів їх сімей, з підконтрольних бойовикам районів виведено всіх жінок і дітей. Про це повідомили в Центрі примирення, передає «ТАСС».

«Операцію російського Центру примирення з виведення зі східних районів Алеппо бойовиків і членів їх сімей завершено. Вивезено всіх жінок і дітей, які перебували в підконтрольних бойовикам кварталах», — йдеться в повідомленні.

Також за межі Алеппо вивезено понад 4,5 тисяч бойовиків і 337 поранених.

«Всього за час проведення операції зі східних кварталів міста російським Центром примирення вивезено понад 9,5 тисяч осіб», — наголошується в повідомленні.

У Центрі примирення також повідомили, що, за словами евакуйованих з останньою колоною, східні райони Алеппо за минулу добу покинули всі бажаючі.

Раніше повідомлялося, що зі східних кварталів Алеппо за добу вивезено понад 6 тис. осіб.

Раніше в Міноборони РФ заявили, що всього зі східних районів Алеппо планується вивести 5 тисяч бойовиків і членів їх сімей. Вчора стало відомо, що автомобілі швидкої допомоги під час евакуації зі східних кварталів потрапили під обстріл.

13 грудня сирійська урядова армія і союзники президента Сирії Башара Асада отримали контроль над усіма районами в Алеппо, які залишили військові сирійської опозиції унаслідок активних наступів, і близькі до повного контролю над містом.

Бої за східну частину Алеппо супроводжувалися великими жертвами з боку мирного населення. В ООН заявили, що сирійські урядові війська та іракські бойовики, що воюють на їх стороні, вбили 82 мирних жителів Алеппо. Бійці вривалися в будинки і вбивали жителів.

Эхо Киева

Эхо Киева