Подарунки та солодощі: як діти Алеппо вперше святкують Новий рік
31.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Подарунки та солодощі: як діти Алеппо вперше святкують Новий рік

У звільненому від бойовиків сирійському Алеппо офіцери російського Центру по примиренню ворогуючих сторін організували новорічний ранок для дітей — з подарунками, піснями і танцями.

Цей незвичайний для них свято діти Алеппо святкували вперше. Вони отримали в подарунок солодощі з Росії, зошити для навчання, іграшки та багато іншого. Російські офіцери привезли новорічні подарунки практично в усі школи східного Алеппо.

Багато хто з цих дітей втратили близьких і родичів. В одній зі шкіл на ялинці висять фотографії загиблих при обстрілі установи.

«Тоді загинуло дев'ять дітей, їм було по шість років, вчительці відірвало ногу, було багато поранених. У той день ми писали листи миру і любові жителям східного Алеппо, закликали бойовиків до світу, а вони відповіли обстрілом », — розповіла вчителька Майя Хаджалі.

Тепер, коли Алеппо звільнений від бойовиків і обстріли припинилися, всім його жителям необхідно вчитися жити мирним життям, в тому числі найменшим. У цьому їм допомагають офіцери російського Центру по примиренню сторін.

Эхо Киева

Эхо Киева