Прес-конференція Володимира Путіна тривала майже чотири години
23.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Прес-конференція Володимира Путіна тривала майже чотири години

Президент Росії Володимир Путін провів 12-ту щорічну прес-конференцію з журналістами.

На зустрічі були присутні майже 1500 журналістів з Росії, Китаю, США, Японії, Франції, Німеччини, Іспанії, Швеції та інших країн.

В ході прес-конференції глава держави відповів на ряд актуальних питань.

Володимир Путін почав спілкування з питання про ситуацію, яка складається в російській економіці. Глава РФ відзначив, що реальні доходи населення знизилися, в зв'язку з чим зменшилася купівельна спроможність. При цьому Володимир Путін додав, що в країні спостерігається скромне зростання зарплат.

«Росія зберігає позитивний баланс у зовнішній торгівлі, зберегла резерви», — розповів президент про позитивну динаміку в інших галузях економіки.

Володимир Путін також підвів сільськогосподарські підсумки року . За його словами, в 2016 році в країні було зібрано рекордний урожай — понад 119 тонн зерна.

Прокоментував Володимир Путін і гучний скандал, пов'язаний з арештом колишнього міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва . Глава держави сказав, що вважає достатніми зібрані стосовно екс-чиновника звинувачення для того, щоб усунути останнього з посади в зв'язку з втратою довіри. Путін також пояснив, що не спілкувався з Улюкаєва після пред'явлення того звинувачень у хабарництві.

Торкнувся глава РФ і ОПК. Він назвав зростання продуктивності праці в оборонно-промисловому комплексі вибуховим. Путін підкреслив, що Росія, безумовно, лідирує в ядерних технологіях і ракетно-космічних технологіях, в деяких галузях авіації, а також в оборонному комплексі.

Прокоментував президент і розвиток ядерного потенціалу в країні . Путін зазначив, що Росія діє «в суворій відповідності з усіма нашими домовленостями, в тому числі і в рамках СНО-3».

Зайшла мова на прес-конференції і про будівництво Керченського моста . Президент підкреслив, що після завершення будівництва в Криму збільшиться туристичний потік, а всі проблеми з реалізацією проекту розвитку на півострові будуть незабаром вирішені.

Безліч питань було присвячено на прес-конференції відносинам Росії і США .

Зокрема, глава держави прокоментував звинувачення Вашингтона в хакерських атаках, нібито скоєних Москвою .

«Я вже говорив вашим колегам, що сторона, яка програла завжди шукає винних. Так, хтось розкрив пошту Демократичної партії. Якісь хакери. Але, хто знає, що це за хакери. Як сказав ваш обраний президент Дональд Трамп, це міг бути, хто завгодно », — припустив Путін.

Російський лідер також розповів, коли має намір зустрітися з обраним президентом США . Путін пояснив, що, швидше за все, це буде після інавгурації Трампа і офіційного вступу його на посаду глави держави.

«Потрібно спочатку, щоб в обраного президента США була можливість спокійно сформувати свою команду», — підкреслив президент РФ.

Журналісти з Іркутська поцікавилися у глави держави, що той думає про масове отруєння «глід» і як уникнути подібних трагедій в країні.

«Те, що станься т в Іркутську — жахлива трагедія», — підкреслив глава РФ, додавши, що необхідний комплекс заходів вже здійснюється. Путін також пояснив, що вважає рішення про підвищення акцизів на спиртовмісну продукцію правильним, але запізнілим.

Всього глава РФ відповів на 67 запитань від 48 журналістів. Прес-конференція тривала 3 години 50 хвилин.

Рекордній за тривалістю стала велика прес-конференція в 2008 році. Тоді за 4 години 40 хвилин Володимир Путін відповів на 106 питань.

Фото: Kremlin Pool / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева