Путін: ніхто не вірив в перемогу Трампа, крім нас з вами
23.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Путін: ніхто не вірив в перемогу Трампа, крім нас з вами

Володимир Путін в ході підсумкової прес-конференції заявив, що звинувачення Демократичної партії США в тому, що Росія нібито втрутилася у вибори в Штатах, це лише спроба списати власні невдачі на зовнішні чинники. Однак він пояснив перемогу Трампа трохи інакше.

«У значній частині американського народу збігаються уявлення з нашими про те, як влаштований світ. І це добре, що є люди, які нам симпатизують в нашій уяві про традиційні цінності. Добре, що ми можемо вибудовувати відносини між народами наших потужних країн », — додав Путін.

Він також уточнив, що перемога Трампа була можлива хоча б тому, що він відчув настрій суспільства і пішов до кінця, «хоча ніхто не вірив, що він переможе, крім нас». У свою чергу Росія хотіла б налагодити з новим президентом і адміністрацією США ділові і конструктивні відносини.

Володимир Путін в цьому році проводить свою 12-ю підсумкову прес-конференцію. Спочатку спілкування з пресою було заплановано на 22 грудня, але через траурних заходів в зв'язку з убивством в Туреччині російського посла Андрія Карлова прес-конференція була перенесена на п'ятницю.

Фото: Donald J. Trump / Facebook

Эхо Киева

Эхо Киева