Путін привітав росіян з Новим роком та подякував за турботу про Батьківщину
31.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Путін привітав росіян з Новим роком та подякував за турботу про Батьківщину

Російський президент Володимир Путін привітав жителів країни з Новим роком. У новорічному зверненні, яке транслювали на Далекому Сході, глава РФ підкреслив, що труднощі, з якими зіткнулася Росія в цьому 2016 році, згуртували країну.

«2016 рік йде. Він був непростим, але труднощі, з якими ми зіткнулися, згуртували нас, спонукали відкрити величезні резерви наших можливостей для руху вперед », — заявив президент.

Російський лідер зазначив, що головне зараз — це віра «в себе, в свої сили, в свою країну».

«Ми працюємо, працюємо успішно, і у нас багато чого виходить», — сказав глава Росії.

Путін висловив вдячність росіянам «за перемоги і досягнення, за розуміння і довіру, за справжню, серцеву турботу про Росію».

«У нас величезна, унікальна і прекрасна країна!» — Зазначив президент, додавши, що її жителів об'єднують спільні турботи, радості і давня традиція «зустрічати Новий рік у колі сім'ї з надією на найкраще».

Путін звернувся і до тих, хто зустрічає Новий рік далеко від батьківщини, а також знаходиться на робочому місці.

«Чимало наших громадян, в тому числі і далеко від рідного дому, забезпечують безпеку Росії, працюють на підприємствах і чергують в лікарнях, ведуть поїзди та літаки. Всім, хто виконує зараз свій трудовий і ратний обов'язок, мої найщиріші побажання в наступаючому році », — заявив Путін.

Крім того, глава держави закликав росіян стати в новорічну ніч трохи чарівниками. За його словами, для цього слід «з любов'ю і вдячністю ставитися до батьків, оточувати увагою і турботою своїх дітей, свою сім'ю, поважати колег по роботі, берегти дружбу, захищати правду і справедливість, бути милосердними, допомагати тим, хто чекає підтримки».

«Нехай збудуться всі наші мрії, чисті помисли і добрі наміри ... Миру і процвітання нашої спільної великої Батьківщини — Росії», — підсумував російський лідер.

Эхо Киева

Эхо Киева