Путін з Меркель обговорили сирійське врегулювання і транзит газу через Україну
14.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Путін з Меркель обговорили сирійське врегулювання і транзит газу через Україну

Президент Росії Володимир Путін і канцлер ФРН Ангела Меркель в телефонній розмові обговорили питання сирійського врегулювання, порушення режиму тиша в Донбасі, а також ситуацію навколо транзиту російського газу європейським споживачам через територію України, повідомляє прес-служба Кремля.

Глави держав підкреслили важливість продовження спільної роботи по реалізації мирних домовленостей.

«В ході обміну думками з української проблематики наголошено на важливості продовження спільної роботи по реалізації мінських домовленостей, в тому числі з урахуванням підсумків зустрічі на вищому рівні в" нормандському форматі ", що пройшла в Берліні 19 жовтня. В даному контексті виражена стурбованість безперервними порушеннями режиму тиші в Донбасі », — йдеться в повідомленні.

Путін звернув увагу, що у зв'язку з холодною зимою зростають «ризики несанкціонованого відбору українською стороною частини російського газу, що поставляється в Європу», відзначили в Кремлі. Було домовлено, що з даного приводу «будуть проведені контакти по лінії Єврокомісії, керівництва Міністерства енергетики Росії і« Газпрому ».

Фото: Emmanuele / Contini ZUMAPRESS / globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева