Пєсков назвав головні теми прес-конференції Путіна
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Пєсков назвав головні теми прес-конференції Путіна

Ситуація в Сирії, російсько-американські відносини, українське врегулювання, економіка і соціальні зобов'язання зададуть тон великій прес-конференції президента РФ Володимира Путіна в п'ятницю, 22 грудня. Про це заявив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков телекомпанії «Мир».

«Традиційно тема номер один — це наша внутрішньоросійськими життя. Наша економіка, соціальна сфера. Умови, з одного боку, непрості і кризові, але з іншого — за цей рік стали з'являтися перші ознаки стабілізації », — розповів Пєсков.

Як зазначив прес-секретар, дуже важливо, яка оцінка стану російської економіки буде дана з боку президента. А також питання соціального забезпечення. За словами Пєскова, росіян хвилює, наскільки в умовах економічних труднощів держава буде нести «цей значний тягар соціальних зобов'язань».

«Соціальні зобов'язання і соціальний характер нашої держави для Путіна не підлягає обговоренню. І це забезпечується в першу чергу. Я думаю, головний акцент буде зроблений на цьому », — додав представник Кремля.

Крім того, президента обов'язково запитають і по міжнародній обстановці. Будуть питання по Сирії, так як багатьох цікавить процес розвитку Збройних Сил РФ.

«Збройним силам вперше за довгий час доводиться брати участь в таких великих транскордонних операціях. І показують вони блискучу роботу. І наша техніка, і наші військові, і вся логістика. Це гігантська машина, яка показує блискучу злагоджену роботу. Напевно цим будуть цікавитися », — підкреслив Пєсков.

За його словами, на конференцію акредитувалися журналісти з України, тому тему Донбасу також не оминуть стороною.

«Багато іноземців. Намагаємося не забувати про них. До речі, російсько-американські відносини і вибори в США теж напевно будуть представляти великий інтерес журналістів. Тим більше що дуже багато американських журналістів акредитувалися. Багато з них навіть спеціально приїхали », — сказав прес-секретар.

Фото: прес-служба президента РФ

Эхо Киева

Эхо Киева