Російська ракета «Сатана» знищить Америку цілком — британські ЗМІ
24.10.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Російська ракета «Сатана» знищить Америку цілком — британські ЗМІ

Британське видання The Sun випустило матеріал, в якому експерти виступили з інформацією про те, що російську ядерну зброю може знищити Східне узбережжя США за три хвилини, якщо почнеться третя світова війна.

«Одна російська SS-18 може стерти три чверті штату Нью-Йорк на тисячі років. П'ять чи шість боєголовок «Сатана» і східне узбережжя Сполучених Штатів зникає », — розповів виданню доктор Пол Крейг Робертс, який займається глобальними дослідженнями.

Міжконтинентальна балістична ракета Р-36М2 «Воєвода» (за класифікацією НАТО — SS-18 «Сатана») визнана британськими журналістами носієм найпотужніших боєголовок в світі. Експерти відзначають, що дані боєголовки сильніше американських ракет, скинутих на Японію, в тисячу разів.

Міжконтинентальна балістична ракета Р-36М2 «Воєвода» — двоступенева міжконтинентальна балістична ракета наземного базування, розроблена і прийнята на озброєння в 1970-80-х рр. Її віднесли до 4-го покоління, хоча фактично це була дуже глибока модернізація самої першої ракети Р-36.

На практиці їй досяжна будь-яка мета на планеті, вона може літати на відстань від 11000 км до 16000 км, в залежності від маси боєголовки. Максимальна маса головної частини в ракетах четвертого покоління — 8730 кг. Зараз Росію захищають 74 пускові установки з ракетами «Воєвода».

Фото: Міністерство оборони РФ

Эхо Киева

Эхо Киева