Російські сапери розмінували близько тисячі гектарів землі в Алеппо
28.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Російські сапери розмінували близько тисячі гектарів землі в Алеппо

Російські військовослужбовці міжнародного протимінного центру розмінували більш 966 гектарів землі в східному Алеппо, про це повідомляє Російський центр примирення ворогуючих сторін в Сирії. Роботи ведуться з п'ятого грудня.

Від хв очищено понад 350 кілометрів доріг, понад дві тисячі будівель, знешкоджено близько 15 тисяч вибухонебезпечних пристроїв. Крім того, сапери убезпечили десятки соціально значущих будівель, в тому числі лікарні, школи і поліклініки. Тільки за минулу добу фахівці очистили від вибухонебезпечних предметів дев'ять мечетей, чотири школи і один дитячий садок.

«Від вибухонебезпечних предметів очищено близько 350 кілометрів автошляхів і 2149 будинків (з них 111 соціально значимих), в тому числі 44 школи, 38 мечетей, 10 лікарень і поліклінік, два дитячі садки, три водозабірних станції, дві електростанції, одна водоочистная станція і один хлібозавод », — йдеться в повідомленні Центру.

Раніше стало відомо, що сирійська армія на схід від Алеппо захопила величезні військові склади терористів . За оцінками військових експертів, вартість захопленого зброї і боєприпасів оцінюється в сотні мільйонів доларів.

Фото: Ammar Safarjalany / Xinhua / Globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева