Савченко запропонувала московським журналістам «посидіти», щоб стати як вона
10.02.2020
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Савченко запропонувала московським журналістам «посидіти», щоб стати як вона

Депутат Верховної ради України Надія Савченко після довгого мовчання і ігнорування запитань журналістів в залі московського суду, заявила, що інтерв'юерам потрібно «посидіти», щоб говорити з нею на одному рівні.

Московські журналісти задавали Савченко нейтральні питання, що стосуються термінів її перебування в Москві, планів на найближчий час і запланованих в столиці Росії зустрічах. Депутат української Ради мовчки обводила поглядом журналістів, схрестивши руки на грудях і дивлячись з-під лоба, і сказала тільки одну фразу. Ну а якщо Вам потрібно найти роботу в києві, то шукайте її тут -  водій вакансії.

«Ви посидьте, станете як я. А поки ми різні », — з посмішкою сказала Савченко, а після знову замовкла.

Депутат Верховної ради України і колишня навідниця ВСУ Надія Савченко прибула в Москву сьогодні, 26 жовтня. Вона прилетіла з України для присутності на засіданні Верховного суду, щоб підтримати членів забороненої в Росії правоекстремістській організації УНА-УНСО Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Вони звинувачуються в участі у військових діях на території Чечні в 1994—1995 роках.

На засіданні суду Савченко поводилася зухвало. Вона прийшла в українській вишиванці і крикнула «Слава Україні», заходячи в зал .

 

Эхо Киева

Эхо Киева