Снігопад в Києві в соцмережах назвали «зброєю Путіна»
14.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Снігопад в Києві в соцмережах назвали «зброєю Путіна»

Українські громадяни обговорюють в соціальних мережах несподіваний сильний снігопад, що обрушився на Київ 13 листопада. Користувачі Мережі побачили в прийшла в українську столицю зими «кремлівський слід», пише «Кореспондент».

Київ накрило снігопадом в неділю, в результаті чого пробки в ньому досягли шести балів. Однак прибирати сніг в столиці комунальники взялися лише через пару годин. За словами київського градоначальника Віталія Кличка, до прибирання вулиць залучили 260 одиниць техніки. Влада міста закликала водіїв не користуватися особистим транспортом, а пересісти на громадський.

Відзначається, що синоптики про снігопад попереджали заздалегідь, ще в п'ятницю. Однак комунальники «підготувалися до природного катаклізму по-різному», пише українське видання.

«Ми очікували зиму. Очікували сніг. Не очікували, що все прийде одночасно »,  — пише користувач Олексій.

«Ті, хто зараз їздить по Києву на літній гумі, можуть об'єднатися в політичну партію або вступити в Радикальну, наприклад»,  — жартує інший житель столиці.

«Кажуть, сніг, можливо, проплачений Кремлем. Отримана оперативна інформація про те, що напередодні хмари літали в Москву, а в зламаної пошти Суркова були листи «білосніжною» папери. Уже найближчим часом по всьому Києву очікується поява агентів, що складаються з трьох куль снігу і морквини. Спецслужби побоюються, що під таким шаром снігу складно буде знайти кремлівський слід. Але, головне, щоб не довелося придумувати »,  — додає він.

«А сніг з хуртовиною  — це біологічна зброя Путіна?»  — обурена роботою київської влади користувач Анна Степанець.

Фото: ksungirl / Instagram

Эхо Киева

Эхо Киева