ВСУ провели учения авиации и ПВО
21.03.2019
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

ВСУ провели учения авиации и ПВО

Солдаты тактической авиации Вооруженных сил Украины совместно с представителями противовоздушной обороны провели совместные учения авиации.

Об этом передаёт пресс-служба Операции объеденных сил.

Согласно обнародованной информации, авиация выполняла не только плановые полёты, но и работала в интересах противовоздушной обороны.

«Установленным коридором пролета учебно-боевой самолет Л-39 выполнил полет, а экипажи зенитного ракетного комплекса «Оса-АКМ» потренировались в его условном уничтожении», — сообщили в службе.

Также Объединённые силы отмечают, что на данный момент основной задачей зенитных ракетных подразделений является уничтожение беспилотников оккупантов.

«Обслуги обучены, машины готовы – небо в безопасности», — отметили в ООС.

Небо в безпеці!#ООС #операція_ОСЦього разу тактична авіація не просто виконувала планові польоти, а працювала в інтересах підрозділів протиповітряної оборони. Встановленим коридором прольоту навчально-бойовий літак Л-39 виконав політ, а екіпажі зенітного ракетного комплексу "Оса-АКМ" потренувалися в його умовному знищенні.Радіолокаційна станція комплексу своєчасно виявила повітряну ціль, і розрахунок ЗРК умовно знищив її однією ракетою. Відтак, тренування виявилося вдалим для всіх – і для воїнів-авіаторів, які виконували політ та забезпечували його на землі, і для вартових неба.Варто зазначити, що на сьогодні основними завданнями зенітних ракетних підрозділів із ЗРК "Оса-АКМ" на озброєнні у районі проведення операції Об'єднаних сил є знищення безпілотних літальних апаратів російсько-окупаційних військ. Це – як тактичні, так і оперативні БПЛА. На рахунку даного підрозділу, зокрема, знищений БПЛА "Орлан-10".Одним словом, обслуги навчені, машини готові – небо у безпеці!Разом переможемо!Слава Україні!

Publiée par Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation sur Mercredi 20 mars 2019

Эхо Киева

Эхо Киева