У Києві розпочався марш незадоволених повій
03.03.2017
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У Києві розпочався марш незадоволених повій

В центрі Києва почався марш робітниць секс-індустрії, які протестують проти штрафів за заняття проституцією. Як зазначає видання korrespondent.net, учасниці планують приховувати свої обличчя під масками.

На офіційному сайті організаторів і сторінці заходу в Facebook повідомляється, що дана акція приурочена до міжнародного дня захисту прав секс-працівників.

Колона збирається перед будівлею парламенту. Від площі Конституції жінки хочуть пройти від Верховної Ради до Кабінету міністрів і потім до Адміністрації президента України. До речі, кожна учасниця вже отримала спеціальні посвідчення секс-працівників — з тризубом на обкладинці.

Організатори акції — «Всеукраїнська Ліга Легалайф» і «Міжнародний благодійний фонд Альянс громадського здоров'я» — стверджують, що ліквідація штрафів — це тільки перший крок на шляху до легалізації проституції. Адже перша найдавніша — це така ж робота, як і всі інші. До того ж цей вид бізнесу легалізований в більшості європейських країн. Так, що Україні в цьому питанні варто підтягнутися.


На акцію запросили дипломатів ЄС і представника міжнародних організацій. Але ніхто з них не підтвердив своєї участі.


Нагадаємо, всесвітній День захисту секс-працівників від жорстокості та насильства відзначається щороку 17 грудня.

Фото: Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health / Facebook

E-mail: news@echo.co.ua (DONATE?)

Эхо Киева

Эхо Киева