У МЗС РФ назвали санкції США приниженням для американців
30.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У МЗС РФ назвали санкції США приниженням для американців

Санкції проти Росії, запроваджені адміністрацією, що йде США, принизливі для всього американського народу. Про це офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова написала на своїй сторінці в Facebook .

«Сьогодні Америка, американський народ були принижені своїм же власним президентом. Чи не міжнародними терористами, які не військами супротивника. На цей раз ляпас Вашингтону завдав його ж господар, максимально збільшивши кількість невідкладних справ для прихожої команди. Комплексними повинні були бути кроки на Близькому Сході, а не помста », — вважає Захарова.

Він назвала правління Барака Обами «поганим спектаклем» і звернула увагу на те, що він сам завдав «нищівний удар по престижу Америці і її лідерства». На думку представника російського зовнішньополітичного міністерства, «ніякий ворог США не міг би зробити гірше».

«Найдивовижніше, що, так і не зумівши вписати в історію президентства ніяких досягнень на міжнародній арені, нобелівський лауреат примудрився поставити замість елегантної точки жирну пляму», — додала Захарова.

Вона також назвала Обаму і співробітників його адміністрації «групою зовнішньополітичних невдах, озлоблених і недалеких». А введення санкцій проти Росії Захарова розцінила як офіційне визнання в безпорадності.

Білий Дім ввів санкції проти шести росіян включаючи главу ГРУ Ігоря Коробова і трьох його заступників: Володимира Алексєєва, Ігоря Костюкова і Сергія Гізунова. Крім того, заходи торкнулися ряду російських відомств, включаючи ФСБ і ГРУ, і трьох компаній. А 35 російським дипломатам наказано покинути США протягом 72 годин.

Більш того, США вирішили закрити два російських дипломатичних житлових комплексу в Меріленді і Нью-Йорку. У Вашингтоні вирішили, що дипломатичні резиденції використовують в розвідувальних цілях.

Фото: Konstantin Kokoshkin / Global Look Press

Эхо Киева

Эхо Киева