У Раді розповіли, на кого планують обміняти викрадених СБУ військових РФ
22.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У Раді розповіли, на кого планують обміняти викрадених СБУ військових РФ

Народний депутат Верховної Ради і перший заступник глави парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук заявив, що Україна планує здійснити обмін російських військовослужбовців Олександра Баранова та Максима Одинцова, викрадених 20 листопада в Криму та доставлених незаконно в Миколаївську область, на українських націоналістів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, які були учасниками бойових дій в Чечні, пише « Російська весна ».

«Вважаю, що ці двоє нам знадобляться. Звертаюся до військової прокуратури України з вимогою негайно етапувати зрадників до Києва ... Почати переговори по їх обміну на українських в'язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха », — сказав Мосійчук.

Він уточнив, що хоч для України принципово продемонструвати, що влада країни рано чи пізно покарають всіх, хто їх зрадив, «з іншого боку, Україна ці, без честі і гідності, зрадники не потрібні, а наших патріотів треба звільняти». За словами Мосійчука, затримані росіяни послужать Україні в останній раз, тим що їх можна буде обміняти.

Фото: МВС РФ

Эхо Киева

Эхо Киева