У Росспоживнагляді прокоментували роз'яснення МВС по «Ревізорро»
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У Росспоживнагляді прокоментували роз'яснення МВС по «Ревізорро»

У Росспоживнагляді заявили, що телевізійні передачі та сюжети в ЗМІ про порушення в ресторанах є підставою для позапланових перевірок відомством, про це повідомили в прес-службі відомства.

В повідомленні пояснюється, що в рамках зниження адміністративних бар'єрів кількість планових перевірок підприємств громадського харчування знижується. При цьому порушення санітарного законодавства в 2016 році були виявлені на 78% перевірених об'єктах. Близько тисячі об'єктів призупинили свою діяльність рішенням суду до усунення порушень, а від роботи були усунені 2,6 тисячі осіб.

«Повідомлення засобів масової інформації про порушення обов'язкових санітарно-епідеміологічних вимог, в тому числі на об'єктах громадського харчування, завжди є предметом пильної уваги фахівців Росспоживнагляду», — зазначили у відомстві.

Раніше МВС Росії дало юридичне роз'яснення з приводу незаконності дій знімальної групи програми «Ревізорро», попередивши журналістів про відповідальність за зловживання свободою ЗМІ. Програма «Ревізорро» привернула увагу громадськості після того, як співробітники одного з московських кафе закрили провідну передачі Олену Летючу в морозильній камері і вилили на неї відро води.

Фото: Раміль Ситдиков / РІА Новини

Эхо Киева

Эхо Киева