У США оголосили конкурс на проект стіни з Мексикою
19.03.2017
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У США оголосили конкурс на проект стіни з Мексикою

Прикордонно-митна служба США (CBP) розмістила на своєму сайті конкурсну документацію для приватних підрядників, які захочуть взяти участь в будівництві стіни на кордоні з Мексикою, повідомляє РІА Новини.

«Проекти з висотою менше 18 футів (5,5 метрів прим. Ред.) Неприйнятні», — сказано в документі.

Також наголошується, що ідеальна висота стіни повинна становити близько 9 метрів і «виглядати переконливо». Конкурсантам сказано, що з боку США стіна повинна бути пофарбована в «приємний колір». Ще одна вимога до стіни — щоб вона була міцною і протягом години витримувала удари киркою і кувалдою. Також необхідно, щоб під стіною не можна було зробити підкоп або перелізти через неї.

Під час передвиборної гонки нинішній президент США Дональд Трамп пообіцяв побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоб перекрити доступ для нелегальних мігрантів.

Президент США Дональд Трамп обіцяв побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоб обгородити країну від нелегальних мігрантів. Трамп вважає, що за стіну повинна заплатити Мексика, але мексиканський уряд заявляє, що не має наміру цього робити. Платити за спорудження будуть американські платники податків: в поточному 2017 фінансовому році на ці цілі планується виділити до 1,5 мільярда доларів.

Фото: Gerald L Nino / Globallookpress

E-mail: news@echo.co.ua (DONATE?)

Эхо Киева

Эхо Киева