У США провели навчання на випадок зіткнення астероїда з Землею
06.11.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

У США провели навчання на випадок зіткнення астероїда з Землею

Американський уряд провело навчання на випадок зіткнення астероїда з Землею, яке могло б супроводжуватися масштабними руйнуваннями, пише ТАСС з посиланням на прес-службу Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).

Ініціаторами навчань виступили NASA і Федеральне агентство США з надзвичайних ситуацій (FEMA). Тренування відбулися 25 жовтня в містечку Ель-Сегундо. У них також брали участь американські ВПС, національні лабораторії Штатів, великі державні науково-технологічні центри, а також влада Каліфорнії.

Прораховувалися дії, які необхідно буде зробити, якщо 20 вересня 2020 року з Землею зіткнеться астероїд розміром 100 м на 250 м. За легендою навчань, вчені зрозуміють, що зіткнення небесного тіла з нашою планетою є неминучим. Експерти зрозуміють до листопада 2017 року, що астероїд впаде в районі південного узбережжя Каліфорнії.

Були відпрацьовані необхідні заходи для масової евакуації Лос-Анджелеса, тобто близько 13 мільярдів чоловік. Також вивчалися моделі, які прогнозують не тільки наслідки катаклізму, а й плани спростування можливих чуток, які будуть впливати на громадську думку.

За словами керівника наукової директорату NASA Томаса Цурбухена, загроза цій трагедії досить реальна і потрібно задуматися про те. «Коли ми будемо вживати заходів в такій ситуації».

За словами NASA, це вже треті навчань за участю космічного відомства США і FEMA.

Фото: NASA

Эхо Киева

Эхо Киева