«Уралвагонзавод» поставив понад 1200 зразків озброєння у війська
21.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

«Уралвагонзавод» поставив понад 1200 зразків озброєння у війська

АТ «Науково-виробнича корпорація« Уралвагонзавод »поставила за рік понад 1,2 тисячі нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки.

У 2016 році в інтересах Міністерства оборони РФ було виконано більше 10 науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Крім того, в році, що минає корпорація поставила на виробництво сім нових зразків озброєння.

В повідомленні підприємства йдеться, що мова в першу чергу йде про танк Т-72Б3, броньованій машині розмінування БМР-3мА, інженерної машині ІМР-3М, тягачі ДТ-10ПМ, спеціальної пожежної машини СПМ і вогнеметної системі ТОС-1А.

Всього за рік корпорація виконувала більше 90 держконтрактів, 70% з яких є довгостроковими.

«З метою підтримки високого рівня боєготовності військових частин Росії фахівцями підприємств" Уралвагонзавод "проведено сервісне обслуговування понад 800 одиниць техніки безпосередньо у військах», — додали в корпорації.

Основною продукцією підприємства є танки Т-72, ​​Т-90, бойові машини розмінування БМР-3М, вогнеметні системи ТОС-1А. Корпорація включає в себе виробничі підприємства, а також конструкторські бюро та дослідницькі інститути. Сто відсотків акцій «Уралвагонзавода» належить державі.

Фото: Міноборони РФ

Эхо Киева

Эхо Киева