Він мріяв присвятити себе телебаченню — колеги згадують загиблого асистента «Зірки» Валерія Ржевського
25.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Він мріяв присвятити себе телебаченню — колеги згадують загиблого асистента «Зірки» Валерія Ржевського

21-річний асистент оператора Валерій Ржевський, який загинув у авіакатастрофі Ту 154, зовсім недавно влаштувався на «Зірку». Це була його друге відрядження, професійне зростання. В першу він їздив з колегою, спеціальним кореспондентом Анатолієм Макаровим в Рязань.

Валера розповідав, що мріє присвятити своє життя телебаченню, як його батьки. У такого юного, у нього були великі плани на кар'єру і життя.

«Буквально на цьому тижні ми з Валерою їздили у відрядження на два дні в Рязань знімали там літаки дальньої авіації. Для нього це була перша відрядження, він прагнув вдосконалюватися, наскільки я знаю, він прийшов на «Зірку», щоб стати згодом оператором », — розповів Макаров.

Ту-154 зазнав аварії в Сочі вранці 25 грудня . На борту літака знаходилися 84 пасажири і вісім членів екіпажу. Серед них — артисти Ансамблю імені Александрова, включаючи художнього керівника і головного військового диригента РФ Валерія Халілова, лікар Єлизавета Глінка (відома як Доктор Ліза), директор департаменту культури Міністерства оборони Антон Губанков і дев'ять журналістів.

Фото: Валерій Ржевський / ВКонтакте

Эхо Киева

Эхо Киева