Впливового командира ІГІЛ знищили в Сирії
29.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Впливового командира ІГІЛ знищили в Сирії

впливового командира забороненої в Росії міжнародної терористичної організації «Ісламський держав» на ім'я Абу Джандан Аль-Кувейт ліквідували в Сирії . Про це повідомляє агентство Associated Press посилаючись на американського чиновника.

Відзначається, що екстреміст був знищений в результаті авіаудару, який завдала коаліція, очолювана США. Спецоперація проходила поруч з дамбою на річці Євфрат.

За даними видання, нейтралізований джихадист був одним з лідерів угруповання бойовиків в іракській Ракку.

Це не перша новина про знищення Джандан Аль-Кувейт . Раніше ЗМІ неодноразово повідомляли про успішну ліквідацію бойовика.

«Ісламська держава» — міжнародне терористичне угрупування, влітку 2014 року проголосила створення халіфату на захоплених нею територіях Сирії та Іраку. Її діяльність на території Росії заборонена. 30 вересня Повітряно-космічні сили РФ почали повітряну операцію в Сирії, спрямовану проти бойовиків ІГ. Крім Росії, проти угруповання борються війська, лояльні Дамаску, сирійські повстанці, іракська армія, шиїтські ополченці, курдські загони самооборони і очолювана США коаліція, яка також завдає повітряні удари.

Фото: Handout / ZUMAPRESS / globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева