ЗМІ дізналися, як зустрінуть Новий рік перші особи країни
27.12.2016
Эхо Киева (16454 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

ЗМІ дізналися, як зустрінуть Новий рік перші особи країни

Російські політики і перші особи країни в більшості своїй планують відзначати Новий рік у колі рідних і друзів . Про це повідомляють «Известия».

К Наприклад, президент країни Володимир Путін а також його прес-секретар Дмитро Пєсков планують зустрічати 2017 рік у компанії близьких людей. Саме так збирається поступити основна частина жителів країни.

Вирішив не порушувати новорічну традицію зустрічати свято з найулюбленішими і глава російського уряду Дмитро Медведєв. За словами самого прем'єра, святковий стіл прем'єра буде складатися виключно з продуктів, вироблених в Росії.
Спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко теж зізналася, що буде проводити Новорічні свята в Росії. При цьому саму новорічну ніч політик відсвяткує в своєму рідному місті — Санкт-Петербурзі.

Володимир Жириновський теж не був оригінальним. Глава ЛДПР розповів, що має намір обмежити свій святковий стіл виключно легкими салатами і закусками. Що стосується випивки, то і тут Жириновський має намір проявити стриманість. Так в святкову ніч головний ліберал-демократ країни хоче випити не більше келиха шампанського. На думку Жириновського, подорожі — це зайвий стрес. Тому він вважає за краще всім іншим країнам рідну Росію.

Геннадій Зюганов зустріне Новий 2017 рік у своєму заміському будинку. Там Глава КПРФ не тільки відзначить головне свято країни, але і проведе час з онуками, яких у нього вісім.

І тільки Сергій Миронов відзвітував про плани провести новорічні свята в подорож. Глава «Справедливої ​​Росії» має намір відправитися з родиною по Золотому кільцю.

Фото: N. Hochheimer / CHROMORANGE / globallookpress

Эхо Киева

Эхо Киева